TUINA - MASÁŽ NOHOU

TUINA

REGENERAČNÍ MASÁŽ NOHOU

 

 

Tato masáž má pro své velmi příznivé účinky na zdraví nezastupitelné místo jak v diagnostice, tak v péči o zdraví v systému tradiční čínské medicíny.

 

Ploska nohy, nárt a kotníky jsou, tak jako několik dalších míst na lidském těle místem na kterém můžete shledávat zdravotní stav celého těla i psychiky a také z tohoto místa různými masážními technikami příznivě působit na celý oganismus.

 

 

Jedná se o velmi příjemnou a pro zdraví prospěšnou masáž. Tato masáž začíná namáčením nohou do teplé vody 40-42°C přibližně na 10 - 15 min. V průběhu namáčení probíhá masáž šíje, ramen a horních končetin. Poté si lehnete na záda a následuje přibližně 5 min. příprava obou dolních končetin na samotnou masáž. Jedná se o specifické masážní techniky. Následuje masáž nohou přibližně 20 min. jedna noha. Po masáži je vhodné dalších 10 min. zůstat ležet, odpočívat a popíjet teplé tekutiny, nejlépe čistou vodu.

 

 

Tato masáž je vhodná pro všechny lidi, kteří mají potřebu pečovat o své zdraví.

 

Masáže tuina nohou u vás doma

Nová služba vychází vstříct těm, kteří z nejrůznějších důvodů dají přednost masáži v jejich domácím prostředí. Tím ušetří čas cestováním, organizování hlídání dětí, možnost masáže i dalšího člena rodiny apod. a zůstávají v pohodlí domova.

 

DÁRKOVÝ POUKAZ
 
Věnujte masáž tuina nohou jako netradiční dárek, který potěší a prospěje zdraví darovaného. Poukaz na vámi požadovaný počet masáží lze zhotovit v designu podle vašeho přání.
 

Těším se na setkání

Roman

 

Pokud máte nějaké dotazy nebo chcete-li se na tuto tuinu masáž nohou objednat využijte prosím mail.: arborcentrum@seznam.cz