SHIATSU TRADIČNÍ JAPONSKÁ MASÁŽ

 
 
 
SHIATSU
 
 
Více jak před dvěma tisíci lety se začala vyvíjet léčebná masáž, která dlouhou dobou vycházela z principů taoismu v péči o zdraví. Vývoj této metody má své základy v tradiční čínské medicíně a tyto základy jsou zřetelné až do dnešní podoby. Postupem času se tato léčebná masáž rozvíjí a obohacuje japonským přístupem v péči o zdraví, který je velmi blízko čínské tradiční medicíně. Má však svá specifika, která dělají shiatsu léčebnou metodou s velmi příznivými účinky v péči jak o fyzické zdraví tak o zdraví duševní.
 
Při masáži ležíte na futonu což je prostorná matrace naplněná přírodním materiálem z obilnin a poskytuje vám příjemné uvolnění. Ležíte oblečení v lehkém oblečení a příjemnou atmosféru podbarvuje jemná hudba a světlo svíček.
 
Samotnému výběru masáže předchází diagnostika rozhovorem, pozorování, případně diagnostika z jazyka a v konečné fázi dotykem s cílem posoudit rozsah a závažnost potíží a vybrat správný terapeutický postup.
 
 
Masáž je obvykle v rozsahu 60-90 minut
 
 
 
Masáže shiatsu u vás doma
 
Nová služba vychází vstříct těm, kteří z nejrůznějších důvodů dají přednost masáži v jejich domácím prostředí. Tím ušetří čas cestováním, organizování hlídání dětí, možnost masáže i dalšího člena rodiny apod. a zůstávají v pohodlí domova.
 
 
 
 
DÁRKOVÝ POUKAZ
Věnujte masáž shiatsu jako netradiční dárek, který potěší a prospěje zdraví darovaného. Poukaz na vámi požadovaný počet masáží lze zhotovit v designu podle vašeho přání.
 
 
 
Nechte o sebe pečovat
Těším se na setkání
 
Roman
 
 
 
Dotazy a objednání na arborcentrum@seznam.cz nebo tel. 605747887