JÓGA

 
 

Cvičení jógy
 
 
Cvičení je vhodné pro každého. Můžete přijít kdykoliv a cvičení je pokaždé koncipováno tak, aby bylo přínosné pro zdraví každého kdo přijde.
 
Můžete se setkat s jógovou terapií, aku jógou, klasickou hathajógou a Iyengarovou jógou. Cvičení nabízí, asány, pranáyámu, krija cvičení, relaxační a meditační techniky.
Je dostatek prostoru pro individuální přístup.
 
 
 
Pravidelná cvičení jógy ZŠ Skálovo náměsti, Prostějov
vchod zezadu budovy
  pondělí 18.00 - 19.15 hodin
(nezapomeňte si vzít karimatku, deku a malý polštářek)
 
 
 
 
INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ JÓGY
Dáváte-li přednost soukromí při cvičení jógy nebo vám nevyhovují sobotní termíny?
Pak je možnost individuálního cvičení. Výhodou tohoto cvičení je naprosté soukromí a cvičení, které je přímo stavěné na potřeby vaší péče o zdraví a odpočinek.
 
 
Těším se na společná cvičení jógy
 
Roman


  Cvičení jógy     Cvičení je vhodné pro každého. Můžete přijít kdykoliv a cvičení je pokaždé koncipováno tak, aby bylo přínosné pro zdraví každého kdo přijde.   Můžete se setkat s jógovou terapií, aku jógou, klasickou hathajógou a Iyengarovou jógou. Cvičení nabízí, asány, pranáyámu, krija cvičení, relaxační a meditační techniky. Je dostatek prostoru pro individuální přístup.       Aktuální termíny cvičení jsou vždy na stránce AKTUALITY       Pravidelná cvičení jógy ZŠ Skálovo náměsti, Prostějov vchod zezadu budovy   pondělí 18.00 - 19.15 hodin (nezapomeňte si vzít karimatku, deku a malý polštářek)         INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ JÓGY   Dáváte-li přednost soukromí při cvičení jógy nebo vám nevyhovují sobotní termíny? Pak je možnost individuálního cvičení. Výhodou tohoto cvičení je naprosté soukromí a cvičení, které je přímo stavěné na potřeby vaší péče o zdraví a odpočinek.     Těším se na společná cvičení jógy   Roman ... více